Вітання з Днем працівників освіти!

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти. На ваші плечі лягла велика відповідальність, тому що саме ви з безмежною любов’ю формуєте душі молодих людей, передаючи кожному неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Щиро зичимо, аби зерна науки зросли у серцях ваших учнів плідним урожаєм мудрості та натхнення. Нехай цей навчальний рік буде багатим на освітянські здобутки та перемоги, буде сповнений творчої наснаги та радості нових звершень. Бажаємо вам здійснення найзаповітніших мрій, нехай у ваших родинах завжди панують тепло, радість та затишок, а серця не втомлюються дарувати вихованцям життєву мудрість. Від душі зичимо великих творчих успіхів. Гідного майбутнього вам і вашим рідним, міцного здоров’я, достатку, людської шани сьогодні і повсякчас.

17:22 10.10.2022

Звіт директора за 2021-2022 н.рік

Звіт директора про свою діяльність за 2021-2022 н.рік перед колективом та громадськістю відбудеться офлайн 30 серпня 2022 о 11:00.

17:27 15.08.2022

У добру путь, дорогі випускники!

Минуло 11 років з тієї пори, коли ви прийшли у наш чудовий заклад освіти і протягом цих років ми змінювалися разом: навчаючись, відпочиваючи. А вже сьогодні ви багато чому навчились, стали дорослими. Але, перш за все, ви стали добрими, свідомими, зібраними і трудолюбивими громадянами нашої незалежної України.

11:51 27.06.2022

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це день початку війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. З метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності , на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань , указом Президента України 17.11.2000 року, установлено День скорботи і вшанування пам'яті  жертв війни в Україні, який відзначається щорічно 22 червня. Цього дня на будинках та спорудах органів та установ державної влади приспускається Державний прапору України із чорними стрічками.

10:18 27.06.2022

Відкритий урок учителя української мови та літератури Чорнобільської Л.І.

18 лютого 2022 року  вчителем української мови та літератури Чорнобільською Л.І.   був проведений Всеукраїнський урок з медіаграмотності в 8-Б класі. На уроці учні вчилися критично мислити, розпізнавати фейки, види маніпуляцій в мережі. Цікаво було і учням, і всім присутнім!

17:43 18.02.2022

Відкритий урок учителя математики Спрут І.Г.

17 лютого 2022 року  вчителем математики Спрут І.Г.  був проведений відкритий урок в 5-Б класі на тему: «Звичайні дроби. Додавання і віднімання мішаних чисел». Сучасний цікавий урок математики  з використанням інноваційних методів навчання, освітнього сервісу Quizizz.

17:35 18.02.2022