День безпечного Інтернету - 2023

У вівторок, 7 лютого 2023 року, ми святкуватимемо День безпечного Інтернету акціями, що проводяться по всій земній кулі, на тему "Разом для кращого Інтернету", день закликає всіх зацікавлених сторін об'єднатись, щоб зробити Інтернет безпечнішим та кращим місцем для всіх, особливо для дітей та молоді.

19:10 05.02.2023

День Соборності України

День Соборності України– це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

17:42 24.01.2023

Психолого-педагогічний семінар «Арт техніки як засіб самодопомоги під час стресу»

Майже рік ми перебуваем під впливом порстійного стресу. У енергетичному полі вчителя перебувають багато й дітей, і дорослих, тому від його наповненості залежить і співпраця всіх учасників освітнього процесу, і спокій дітей.

16:48 22.01.2023

Психолого-педагогічний семінар «Психічне здоров'я педагога. Техніки зцілення».

“Як би ми не були “готові” до того, що зараз відбувається, неможливо нормально сприймати те, що у 2022 році ми чуємо слово “війна”. Усі реакції, які виникали у вас сьогодні вранці чи виникають зараз, — абсолютно природні й не варто відчувати за це провину”, — каже сімейна та дитяча психологиня Світлана Ройз.

16:42 22.01.2023

З українським словом – до перемоги

16 грудня 2022 в територіальній громаді с.Агрономічне Вінницького району Вінницької області на базі Агрономічненського ліцею пройшов ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені  Петра Яцика, що  проводиться на виконання Указів Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28 листопада 2007 року № 1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334.

22:43 22.12.2022

Відкритий урок учителя хімії Наскальної О.А.

08.12.2022р. на уроці хімії учні 9А класу виконували практичну роботу №3 «Дослідження чинників, що впливають на швидкість хімічної реакції». Такі уроки завжди є цікавими і пізнавальними для здобувачів освіти, оскільки учні самостійно можуть проводити дослідження, ділитися спостереженнями і враженнями з своїми однокласниками. А ще переконуватися, що теорія, то лише відображення природних закономірностей, глибинних процесів, що відбуваються в речовинах і з речовинами.

15:49 20.12.2022

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ. КОЛИ ТРАДИЦІЇ ОЖИВАЮТЬ

Веселе свято "Андріївські вечорниці" з піснями, іграми та ворожіннями підготували й провели класні керівники та учні 5-х класів. Гостей пригощали смачними варениками, пирогами та калитою. Учні відтворили один із пластів колоритної української культури, і ще раз показали наскільки самобутньою є наша історія та звичаї.

10:40 14.12.2022

День української хустки

Колектив Агрономічненського ліцею розпочав яскраві пацьорки єднання "Українську хустку одягаю-перемогу закликаю!" Українська хустка - це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизму.  Українська хустка сприяє збереженню та відродженню українських традицій.

21:36 12.12.2022

МОВА - НАША ЗБРОЯ!

Агрономічненський ліцей писав Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.  9 листопада в Україні відзначається День української мови  та писемності.  З нагоди цього свята щорічно проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цей унікальний флешмоб започатковано у 2000-му році.

19:26 17.11.2022