Флешмоб «Голуб миру летить в Україну»

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

18:22 28.10.2022

В Агрономічненському ліцеї відбувся благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України відбувся у Агрономічненському ліцеї. Учні всіх класів продавали солодощі, які приготували вдома. Дружно і смачно проходив ярмарок. І діти і батьки принесли різноманітну смакоту, приготовлену вдома – це і домашні випічки, тістечка, компоти.

16:32 26.10.2022

Майстер-клас «Янгол для солдата»

В рамках місячника шкільних бібліотек та до Дня захисників та захисниць України в нашому ліцеї відбувся майстер-клас із виготовлення оберегів «Янгол для солдата», організований завідувачем бібліотеки закладу освіти.

16:44 11.10.2022

Акція "Мереживо осінніх барв"

Протягом 2-х теплих осінніх тижнів у нашому ліцеї проходила акція "Мереживо осінніх барв", яка присвячена Дню працівників освіти. Було висаджено 23 рослини.

17:48 10.10.2022

Вітання з Днем працівників освіти!

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти. На ваші плечі лягла велика відповідальність, тому що саме ви з безмежною любов’ю формуєте душі молодих людей, передаючи кожному неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Щиро зичимо, аби зерна науки зросли у серцях ваших учнів плідним урожаєм мудрості та натхнення. Нехай цей навчальний рік буде багатим на освітянські здобутки та перемоги, буде сповнений творчої наснаги та радості нових звершень. Бажаємо вам здійснення найзаповітніших мрій, нехай у ваших родинах завжди панують тепло, радість та затишок, а серця не втомлюються дарувати вихованцям життєву мудрість. Від душі зичимо великих творчих успіхів. Гідного майбутнього вам і вашим рідним, міцного здоров’я, достатку, людської шани сьогодні і повсякчас.

17:22 10.10.2022

Звіт директора за 2021-2022 н.рік

Звіт директора про свою діяльність за 2021-2022 н.рік перед колективом та громадськістю відбудеться офлайн 30 серпня 2022 о 11:00.

17:27 15.08.2022

У добру путь, дорогі випускники!

Минуло 11 років з тієї пори, коли ви прийшли у наш чудовий заклад освіти і протягом цих років ми змінювалися разом: навчаючись, відпочиваючи. А вже сьогодні ви багато чому навчились, стали дорослими. Але, перш за все, ви стали добрими, свідомими, зібраними і трудолюбивими громадянами нашої незалежної України.

11:51 27.06.2022

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це день початку війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. З метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності , на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань , указом Президента України 17.11.2000 року, установлено День скорботи і вшанування пам'яті  жертв війни в Україні, який відзначається щорічно 22 червня. Цього дня на будинках та спорудах органів та установ державної влади приспускається Державний прапору України із чорними стрічками.

10:18 27.06.2022