РЕСУРСНА ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ ДІТЕЙ З ООП

Дата: 11.01.2024 23:42

Сьогодні за ініціативи адміністрації закладу, була організована зустріч керівником творчої групи асистентів вчителів Ольгою ЛЕМЕЩЕНКО з батьками дітей з ООП. Співпраця з батьками є ключовим елементом в створенні інклюзивного середовища, у якому дітки з ООП будуть почувати себе щасливими та захищеними. І саме в такому середовищі педагоги та батьки повинні співпрацювати для надання найкращої допомоги діткам з ООП. Практичний психолог Лариса БІСІКАЛО провела тренінг для асистентів вчителів і батьків «Дитина в освітньому просторі», метою тренінгу – покращити поінформованість батьків щодо обов’язків асистентів вчителів, відповідальності ліцею, батьків та органів місцевого самоврядування щодо навчання дітей з особливими освітніми потребами, мотивувати батьків на співпрацю. Зустріч біла дуже дієвою і практичною, батьки обмінялись досвідом, отримали відповіді на свої питання. Заняття проходило в комфортній атмосфері за філіжанкою чаю та кави. Наприкінці ще й помалювали пастеллю і отримали задоволення від своєї творчості. Сподіваємося, що дана зустріч це тільки початок до взаємодії та партнерства!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису