Тиждень історії

Дата: 07.04.2024 22:40

З 1 по 5 квітня в Агрономічненському ліцеї проходив тиждень історії. Учні активно долучалися до участі в різних заходах. 6 - 7 класи змагалися у грі "Історичне асорті", 8 А та 8 Б зіграли у сучасну настільну гру "Прожени окупанта". У художньому проєкті "Я - історична епоха" учні 5 - 9 класів проявили свою творчість.  Ліцеїсти 10 А класу відвідали Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Декан історичного факультету Ю. А. Зінько особисто провів екскурсію археологічним музеєм, а також здійснили захопливу подорож Україною у "Навчально-методична лабораторія  "Inspiration Club". Учні 11-х класів презентували проєкти "Сучасне українське мистецтво як інструмент оборони". Завершився тиждень історії парадом історичних діячів. Учні 5 - 9 класів проявили масу креативу. В одному залі зустрілися княгиня Ольга, Юлій Цезар, давньогрецькі філософи, Роксолана, Маруся Чурай, гетьман Богдан Хмельницький зі своїми соратниками  Іваном Богуном та Максимом Кривоносом, а також Іван Мазепа, Анна Болейн, Іван Франко, Юлія Тимошенко та Георгій Кістяківський (американець українського походження, який брав участь у розробці атомної бомби).   Усі часники отримали нові знання та позитивні емоції.