Засідання творчої групи вчителів пілотних класів НУШ

Дата: 03.05.2024 22:11

30 квітня відбулося чергове засідання творчої групи вчителів пілотних класів НУШ. Колеги продовжували ділитися досвідом викладання. Учитель географії Гончарук Олександр Григорович презентував творчі роботи учнів 7-х класів (лепбуки, схеми, кросворди, комікси, колажі), а також показав можливості вивчення географічної номенклатури за допомогою програми Purposegames. Наталія Гаврилівна Лаптєєва, вчителька української мови та літератури запропонувала колегам повправлятися з наголосами, а також розповіла про особливості нового правопису. Для перевірки правильності написання запропонувала сайтrespell.org. Учитель інформатики Мошняков Максим Анатолійович поділився можливостями використання STEM-лабораторії на уроках в новій українській школі. Презентував конструктор Robokit і програму Rogic.