Засідання творчої групи

Дата: 07.03.2024 21:45

7 березня, відповідно до плану роботи, було проведене чергове засідання творчої групи вчителів пілотних класів НУШ (керівник Юлія Голубаха). Педагоги продовжили ділитися досвідом викладання у пілотних 7- х класах.  Цього разу із власним досвідом колег знайомила вчителька англійської мови Тетяна Фабіянська. Вона презентувала роботу з онлайн вправами «Just Class», «Story Dice», «Kahoot»,  «Baamboozle та ін. Члени творчої групи взяли участь у грі «Game with numbers»,  яка передбачає роботу з цифрами, числами, датами під час викладання предметів різних галузей.  Вчитель фізичної культури Ігор Блідченко повідомив про нові види спорту, які пропонуються модельними програмами нового Державного стандарту. Зокрема, познайомив із флорболом, правилами гри та можливостями впровадження в ліцеї.  Разом із вчителькою історії Юлією Голубахою провели майтер-клас з інтеграції фізичної культури та історії України. Колеги пограли в «Історичний дартс».  Учителька технологій Олена Непомняща поділилася теоретичним і практичним досвідом вивчення з ученицями 7-х класів початкових вишивальних швів. Олена Олександрівна презентувала учнівські проєкти, а також запропонувала присутнім учителям попрактикуватися з виконання різних ручних швів.