ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2024 21:39

Сьогодні українці відзначають День Соборності України – державне свято з нагоди проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві. На початку ХХ століття після падіння імперій українці об’єдналися у власній державі. Сьогодні, через трохи більше століття після проголошення Акту Злуки, ми об’єднані у відстоюванні своєї незалежності і держави. А після перемоги над російським агресором Україна відновить і свою соборність. Сьогодні учні нашого ліцею долучилися до вшанування Дня Соборності України! Класними керівниками було проведено виховні години 1-В, 2-А, 2-Б, 3-А класах «Соборність України: від ідеї до сьогодення». Учні ознайомились з історією проголошення Дня Соборності України. Розтлумачили зміст поняття «Соборність». Висловлювали власні почуття національної свідомості та гідності бути громадянином України. Учні 3-Б класу дослідили історію виникнення свята Соборності України та виготовили долоньки єдності усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Учні 5-В класу на виховній говорили про День соборності України, про історичні дати, історичні факти, про єдність нашого народу, про військових. Учні 6-Б класу провели годину спілкування до Дня Соборності України «Єдина країна – єдиний народ». Класний керівник Стоян А.А. разом з ліцеїстами 7-В класу переглянули історичний календар «Соборність України: від їде до сьогодення», в патріотичній грі «Україна – моя Батьківщина» учні показали свої знання з історії України та української мови. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Учні 8-А і 9-Б класів переглянули презентацію про День Соборності викладали слово «Україна» підручними засобами. Для учнів 11-А класу проведено виховну годину до Дня Соборності України «Миру та Перемоги Соборній Україні». Розпочали захід з перегляду промови Президента України Володимира Зеленського. На заході обговорили основні історичні події. Також було проведено бліц-квіз і зіграли гру «Правда чи міф?». Активними учасниками були Кравець Владислав, Кульба Катерина, Верещак Богдана, Слободянюк Вадим, Шмалюх Віталій та Павлишен Ілля. По завершенню заходу діти озвучували побажання Україні та його народу. НАША ЄДНІСТЬ – НАША СИЛА!