ВИСТАВА-КАЗКА "ЩЕДРА ОСІНЬ"

Дата: 13.11.2023 21:29

13 листопада учні 3 - Б класу, на сцені у Будинку культури , поставили виставу - казку "Щедра осінь". Казка захоплює й полонить серце ❤️ не лише дітей, а й дорослих. Мова казки проста й доступна. Сьогодні кожна дитина грала свою роль. На святі були різні овочі та фрукти: гарбуз, диня, соняшники🌻🌻, пшениця🌾, калина, грибочок🍄, яблучко🍎, редиска, кавун🍉, помідор 🍅, гірка перчиця 🌶️, яка хотіла свято зіпсувати 🙂, морква 🥕, цибуля🧅, кукурудза 🌽, огірочки🥒🥒, бурячок , баклажан🍆, часник🧄, картоплинка🥔, квасолька 🫘, сливка, капустинка🥬, дівчатка - україночки та молода господиня. У виставі був задіяний увесь клас. Ми співали та танцювали. Казка - вистава вийшла дуже цікавою, емоційно насиченою. У маленьких і дорослих глядачів, які прийшли її подивитися, на обличчях були радісні посмішки. Цю казку - виставу ми ставили задля ПЕРЕМОГИ!
 💙💛. УСІ, і актори, і глядачі долучилися до збору коштів для ЗСУ. Нами було зібрано 6530 гривень та передано для придбання автомобіля. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та творити 💙💛