ПЕРЕМОГА НА КОНКУРСІ ЕСЕ УЧЕНИЦІ 7-В КЛАСУ СТОЯН ЯНИ

Дата: 03.02.2024 20:59

Вітаємо ученицю 7-В класу Стоян Яну з одержанням ІІІ місця на Міжнародному щорічному літературно-мистецькому конкурсі есе серед учнів 1-4, 5-8 та 9-11 класів на теми: «Воїн ЗСУ. Хто він?», «Образ сучасного українського воїна». Пишаємося нашою талановитою ученицею! Шановні учні, вчителі, батьки та усі небайдужі, хто долучився до конкурсу, дякуємо Вам за таку активну участь!  Членами журі було опрацьовано і оцінено більше 500 учнівських есе та малюнків. Усі учнівські праці присвячені Збройним силам України, які на сучасному етапі є одним із найважливіших елементів політичної системи суспільства і держави, адже на сьогодні актуалізувалося завдання поширення серед молоді інформації про українських воїнів, які стоять на захисті національних інтересів, територіальної цілісності та недоторканності кордонів України. Винятково важливим на сучасному етапі є пропагування ідеї шанобливого ставлення до воїнів ЗСУ, які героїчно борються з російським агресором. Найкращі конкурсні роботи будуть видані окремою збіркою та опубліковані на сайті Науково-дослідного інституту українознавства. Ваш творчий доробок є інтелектуальним внеском в нашу спільну перемогу. Слава ЗСУ! Героям Слава!