ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ «WORLD CLEANUP DAY»

Дата: 16.09.2023 19:53

15 вересня 2023 року вчителі та учні Агрономічненського ліцею Агрономічної сільської ради доєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Мета заходу – виховання відповідального ставлення учнів до довкілля, екологічного виховання, благоустрій та прибирання території закладу.

Учасники заходу оглянули наявні зелені насадження та встановили факти необхідної допомоги рослинам. Згодом зрізали пошкоджені та сухі гілки, підрізали кущові насадження, обкопали клумби, упорядкували газон, почистили бордюри біля рабаток. Результатом спільних зусиль стала чиста територія ліцею.

Для учнів початкових класів провели вікторину «Чисте довкілля» та бесіду, як сортувати побутові відходи вдома та в ліцеї.

Безперервно ліцей займається сортуванням вторинної сировини та здає її  на перероблення. В межах Всесвітнього дня прибирання продовжено збір скла, макулатури, пластику, зіпсованих батарейок, кришечок від харчових ємностей.

Пишаємось свідомим та активним колективом Агрономічненського ліцею Агрономічної сільської ради!