Методична толока
Методична толока «Особливості викладання предметів мовно-літературної галузі в умовах компетентнісного підходу. Організаційно-методичний супровід упровадження НУШ» МО мовно-літературної. Це не просто подія, це - «єднання стихій».
#стихія_вогню – наша креативність
#стихія_повітря – наші знання
#стихія_Землі – наша стійкість
#стихія_води наш досвід
Синергія досвіду, знань, стійкості та креативності – запорука майбутнього нашої країни.
Зустрілися Земля, Вогонь, Вода й Повітря,
І вчительські серця, які не зупинить.
Бо в кожному горить море любові й світла...
І жодній зі стихій його не загасить!
Учительство живе! В його руках - майбутнє!
Із гідністю пройдем скрутний, нелегкий час.
Ми творим Націю Героїв незабутніх!
Бо в Україні ми! А Україна - в нас!!!
З вітальним словом до філологів звернулась директор ліцею Ануфрієва Н.М., яка побажала учасникам плідної праці, визначила актуальні питання організації освітнього процесу у 2024/2025 навчальному році в умовах реалізації Концепції НУШ та практичні кейси мовно-літературної галузі.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Латуша Н.В. розповіла про пріоритетні напрямки роботи на 2024/2025 н.р. від Міністерства освіти.
Педагогічна спільнота обговорила ряд актуальних питань, пов'язаних з навчальним процесом та методикою викладання.
Голова МО, Стоян А.А., розповіла про зміни в підходах до оцінювання учнів 5-7 класів НУШ як новий освітній тренд.
Чорнобільська Л.В., учитель української мови та літератури, детально проаналізувала методичні рекомендації 2024/2025 н.р. в яких зосереджено увагу на актуальних освітніх процесах в мовно-літературній галузі, відображених у нормативно-правових документах та навчально-методичних матеріалах Міністерства освіти і науки України.
Вчитель української мови та літератури Лаптєєва Н.Г. ознайомила з критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів 5-7 х класів НУШ.
Підсумували зустріч вправою релаксації "Намисто Сили". Включаючись у творчий процес створення намиста, філологи актуалізували власні внутрішні ресурси української ідентичності.
Засідання методичного об'єднання пройшло змістовно та повчально, з вирішенням низки актуальних питань. Педагоги обмінялися досвідом, отримали нові знання та методичні рекомендації, що сприятиме покращенню якості викладання гуманітарних дисциплін.
Дякуємо Богові і нашим воїнам, що маємо можливість працювати і зростати професійно. Все буде Україна.