Свято Останнього дзвоника

Дата: 01.06.2024 18:33

31 травня відбулося свято Останнього дзвоника. Цей день має глибокий символічний зміст – означає завершення важливого етапу в житті кожного ліцеїста та відкриття нових видноколів. Радість від завершення навчального року, хвилювання перед новими викликами, сум від прощання з ліцеєм, однокласниками та вчителями. Випускники згадують шкільні роки, веселі моменти, дружні стосунки та корисні знання, які вони здобули, це день прощання з дитинством, переходом у доросле життя. Для учнів молодших класів – це очікування літніх канікул... Вітаємо освітянську родину зі святом Останнього дзвоника! Бажаємо нашим випускникам успіхів у подальшому житті, здійснення всіх мрій та задумів! Нехай шлях, яким ви йдете, буде легким і щасливим, а здобуті в ліцеї знання допоможуть досягти висот у будь-якій обраній галузі. В добру путь!