Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

Дата: 17.02.2022 17:56

Привітання з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад з інформатики, іінформаційних технологій та біології.

Щирі вітання від учнівського та педагогічного колективів  Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів Верещак Богдані, учениці 9-А класу, за зайняте І місце з інформатики, ІІ місце з інформаційних технологій та Кульбі Катерині, учениці 9-А, за зайняте ІІІ місце з біології у ІІІ етапі  Всеукраїнських олімпіад.

Приємно відзначити, що наші учні  вже кілька років поспіль виборюють призові місця в районному та  обласному етапах, що свідчить про безмежну любов до дітей, щоденну клопітку працю, високий фаховий рівень вчителів інформатики Грелі Богдана Йосиповича, Сивак Олени Іванівни та біології Островської Валентини Мечеславівни.

Ще раз вітаємо з перемогою та бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках.

Бажаємо нових перемог та звершень!