Висадження троянд

Дата: 26.05.2024 17:28

У ліцеї відбулася гарна подія – висадження троянд, які ми отримали від Фонду громади «Подільська громада»! Цей захід став справжнім втіленням спільної праці, креативності та природної краси. Зі старанною увагою та любов’ю учні та вчителі облаштували квітники, які стали новою красивою прикрасою для нашого закладу. Під час посадки троянд кожен міг відчути не лише близькість до природи, а й спільноту дружнього колективу. Ця ініціатива не лише додає краси нашому ліцею, а й навчає нас цінувати та дбати про навколишнє середовище. Такі заходи сприяють формуванню екологічної свідомості серед учнів та сприяють їхньому особистісному розвитку. Кожна троянда, що тепер росте в нашому ліцеї, не лише прикрашає наше подвір’я, а й нагадує нам про те, як важливо долучати зусилля до збереження краси та природи, навколо якої ми живемо!