Інтерактивна гра «Friends Minions» - безпечний інтернет

Дата: 05.02.2024 17:18

В сучасному світі, коли доступ до Інтернету є необхідністю для більшості аспектів життя, включно із навчанням, розвагами та комунікацією, питання онлайн-безпеки для дітей стає все більш актуальним. В мережі діти можуть зіткнутися з небезпеками, такими як онлайн-хуліганство, кібербулінг, шахрайство та інші цифрові загрози. Тому, навчання дітей навичок безпеки в Інтернеті є дуже важливим, щоб захистити їх від потенційних небезпек та гарантувати їм відповідальне користування Інтернетом.

Класний керівник Стоян А.А. прагне, щоб діти  7-В  класу були впевненими дослідниками онлайн-світу, і при цьому максимально залишалися в безпеці; саме тому  представила авторський новий цифровий інструмент в ігровому форматі інтерактивну гру «Friends Minions», щоб допомогти дітям та їхнім батькам на цьому шляху. Гра  складається з 5  розділів, які навчають дітей різних аспектів безпеки в Інтернеті. Інтерактивна гра «Friends Minions» -  це новий зрозумілий спосіб зацікавити дітей і залучити їх до уроків цифрової безпеки  і, що найважливіше, її реалізовано у зрозумілому та цікавому для дітей форматі.