Психолого-педагогічний семінар «Арт техніки як засіб самодопомоги під час стресу»

Дата: 22.01.2023 16:48

Майже рік ми перебуваем під впливом порстійного стресу. У енергетичному полі вчителя перебувають багато й дітей, і дорослих, тому від його наповненості залежить і співпраця всіх учасників освітнього процесу, і спокій дітей.

Тому зберегти здатність зважено й швидко приймати рішення в умовах війни — завдання номер один. Адже саме це є основою збереження власного життя й допомоги іншим. Але в першу чергу потрібно навчитись допомагати собі, щоб бути взмозі допомогти іншим.

Арт техніки найбільше відгукуються у педагогів. Тому психолого-педагогічний семінар « Арт техніки як засіб самодопомоги під час стресу» як то кажуть «зайшов» учителям Агрономічненського ліцею. Педагоги малювали Дерево сили, створювали Крила мрій і візуалузували свої мрії уи подальшому житті. Ніхто не зважав на час – всі творили! І ЦЕ БУЛО ЗАХОПЛИВО!

Семінар проводила психологіня закладу – Бісікало Лариса Георгіївна.

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису