В Агрономічненському ліцеї відбувся благодійний ярмарок

Дата: 26.10.2022 16:32

Благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України відбувся у Агрономічненському ліцеї. Учні всіх класів продавали солодощі, які приготували вдома. Дружно і смачно проходив ярмарок. І діти і батьки принесли різноманітну смакоту, приготовлену вдома – це і домашні випічки, тістечка, компоти.

Вже  вкотре працівники, батьки та учні ліцею об'єднують зусилля у прагненні допомоги нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.

На ярмарку вдалося вторгувати 58000 тисяч гривень. Усі гроші передадуть військовим.

Смаколики, які не розкупили, передали до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, де лікуються поранені бійці ЗСУ! І вже ввечері бійці мали десерт до чаю на своєму столі.

Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку усім батькам та дітям, які долучилися до потрібної справи. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності.

Бажаємо всім миру і благополуччя!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису      Фото без опису