Випускний вечір 2024

Дата: 27.06.2024 15:00

Сьогодні відбувся довгоочікуваний випускний вечір, і це було справжнє свято! Учні, вчителі та батьки зібралися разом, щоб відзначити важливий етап у житті наших випускників. Офіційна частина розпочалася з урочистої церемонії вручення свідоцтв про здобуття повної загальної освіти. Випускники отримали свої заслужені документи про освіту, а також грамоти та подяки за успіхи у навчанні та активну участь у житті ліцею. Вітальні слова пролунали від директора ліцею Ануфрієвої Наталії Миколаївни, голови сільської ради – Сітарського Сергія Миколайовича, заступника сільського голови з питань діяльності і виконавчих органів ради  Закревської Тетяни Петрівни, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради – Бровченко Ліни Дмитрівни, а також від вчителів та батьків. Всі вони щиро бажали нашим випускникам успіхів, натхнення та нових звершень. Особливим моментом були слова подяки від самих учнів, які зворушливо дякували своїм наставникам і батькам за підтримку протягом усіх шкільних років. Випускний вечір пройшов на високій ноті, залишивши в серцях наших випускників теплі спогади та відчуття радості. Це було незабутнє свято, яке закарбувалося у пам’яті кожного з нас. Бажаємо нашим випускникам успіхів у всіх починаннях, щасливих моментів та нових звершень. Пам’ятайте, що кожен з вас – унікальний і талановитий. Відкрийте свої крила та летіть назустріч своїм мріям!