ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Дата: 23.03.2023 14:55

Територія обслуговування закладу освіти згідно з рішенням виконавчого комітету Агрономічної сільської ради від 11.08.2022 № 931 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Агрономічної сільської ради» – село Агрономічне.

Щоб подати заяву на вступ дитини до закладу освіти, необхідно

1. зареєструватись на сайті https://school.isuo.org
  2. обрати заклад загальної середньої освіти;
  3. створити заявку та підтвердити її документами у закладі освіти не пізніше 31 травня 2023 року;
  4. заклад освіти опрацьовує заявку.

До заяви батьки додають такі документи:

• копія свідоцтва про народження дитини;
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о;
  • у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини;
  • у разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування. Перелік документів, що підтверджує місце проживання дитини визначено п.8 постанови КМУ від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів»