Безпека на дорогах – безпека підростаючого покоління

Дата: 21.05.2024 14:32

З 17 по 19 травня із учнями 7- Б  та 11-А класів проведено уроки просто неба, сторінками історії України, уроки музейного типу у м. Коломия, м. Яремче т м. Камянець-Подільський. Класними керівниками Савчук М.О. та Мошняковим М.А. 17-19 травня проведено бесіди  та переглядом дорожніх знаків на тему «Безпека на дорогах – безпека підростаючого покоління». Учні вивчали дорожні знаки, повторили правила дорожнього руху, правила безпеки на залізничних переїздах,  обговорили норми поведінки на вулиці, залізничному переїзді.  Демонстрували знання правил дорожнього руху при переході вулиць містами України. Зазначили що знання правил, уважність та обережність на дорогах – запорука власної безпеки. Обговорення також показало, що діти знають правила дорожнього руху і володіють навичками поведінки на вулиці.