День цивільного захисту

Дата: 27.04.2024 13:55

26 квітня у нашому закладі відбувся День цивільного захисту! У невизначений час ми провели навчальну евакуацію, яка імітувала ситуацію мінування закладу. Кожен з нас дотримувався інструкцій та діяв відповідально. Це показало, що ми готові діяти разом в умовах надзвичайних ситуацій. Для учнів 5 класів класні керівники Бешляга А.В., Лаптєєва Н.Г., Мороз Ю.О. провели виховні години. Учні дізналися про основні принципи цивільного захисту, як діяти під час пожежі, землетрусу та інших надзвичайних ситуацій., обговорювали різні методи евакуації, правила безпеки та шляхи надання першої допомоги. Це не тільки підвищило рівень обізнаності учнів, а й допомогло зрозуміти наскільки важливо бути готовими до непередбачених обставин. Вчителі Теплицький С.І. та Мошняков М.А для учнів 6-7 класів провели спортивні змагання з елементами ЦЗ. Учні брали участь у різних естафетах. Це був захопливий і пізнавальний досвід: виконували різні завдання, продемонстрували фізичну витривалість, уміння працювати в команді та перевірили свої знання з безпеки. Учні 8-11 класів брали участь у квесті «Місія безпеки, операція – «Шлях до порятунку»». Капітани команд отримали маршрутні листи та карти, на яких було позначено локації: «Домедична допомога» (відп. Данилова Н.В., Купрейчук Л.П.), «Психологічна допомога» (відп. Бісікало Л.Г., Фабіянська Т.С.), «Транспортування потерпілого» (відп. Блідченко І.Л., Андронатій Ю.І.), «Дорожні знаки» (відп. Гончарук О.Г., Греля Б.Й.), «Хімічна небезпека» (відп. Наскальна О.А., Непомняща О.О.), «Інтелектуальна» (відп. Стоян А.А., Кондратюк В.О.), «Тривожна валізка» (відп. Островська В.М., Спрут І.Г.), «Пам’ятка безпеки» (відп. Штойко Т.І., Голубаха Ю.В.), «Поліцейський патруль» (відп. Гончар А.О., Дзиганський Д.Д., Свиридюк О.В.), «Фініш» (відп. Латуша А.В.). Квест допоміг учням краще зрозуміти, як поводитися в надзвичайних ситуаціях, і показав, що навіть під час складних випробувань можна весело і корисно провести час. Це не лише розвага, а й важливий досвід, який допоможе бути готовими до будь-яких викликів. Окрема подяка поліцейським офіцерам Агрономічної ТГ Гончару Андрію Олександровичу та Дзиганському Дмитру Дмитровичу, які проводили практичні заняття з навчальною зброєю нашим учням. Дякуємо всім, хто зробив цей день таким інформативним та цікавим! Це важлива частина нашої освіти, адже безпека – понад усе!