Батьківський тиждень у 2-В класі

Дата: 26.05.2024 13:37

Інноваційні та інтерактивні методи роботи з батьками, допомагають здійснювати принципи партнерства, зацікавленості, шукати та реалізовувати ефективні засоби для допомоги дитині, впроваджувати різні форми виховання та спілкування. Для того, щоб побудувати довіру між ліцеєм, дітьми, батьками, Вергелес Олеся Ігорівна, вчитель 2-В класу, провела Батьківський тиждень, де кожен із батьків мав змогу перевтілитись у вчителя і побачити свою дитину під час навчального процесу, позитивні та негативні результати виховання, коло друзів, активність на уроці та перерві. Тобто, побачити власну дитину по той бік дзеркала. Участь в челенджі брали не лише батьки, а й супер-активний дідусь!  Учні з нетерпінням очікували появи на порозі класу своєї мами чи татка, вправно працювали на уроках, досліджували, цікавились кожним елементом. Наші спільні старання та сумлінний підхід до справи, об'єднав нас у трикутник взаємодії "учні - вчитель - батьки". Ми досягли очікуваного результату!