День дитячої пісні

Дата: 10.04.2024 13:03

10 квітня відповідно до плану Тижня початкових класів відбувся День дитячої пісні. На ранковій зустрічі учні спілкувалися про історію виникнення пісні, зокрема української. Ознайомили учнів з дитячим фольклором, розглянули палітру дитячих народних пісень та особливості їхнього змісту й звучання, знайомились з творчістю багатьох українських композиторів та прикладів вокальних творів. Розвивали вміння учнів виконувати дитячі пісні. Надавали характеристику засобам виразності музичних творів; виховували інтерес до українських народних дитячих пісень, вокально-хорових творів українських композиторів. У підсумку Дня дитячої пісні кожен клас початкової школи презентували свою пісню. Захід відбувся у Будинку культури. Ведучою була учителька початкових класів Вергелес Олеся Ігорівна. Заступник директора Наталія Латуша нагородила учнів за активну участь. Все вдалося у наших дзвінкоголосих діток! Лунала пісня усім на славу!!!