День цивільного захисту учнів 1-4 класів

Дата: 27.04.2024 12:32

26 квітня пройшов День цивільного захисту. Учні початкових класів отримали нові знання, щоб зберегти своє життя та здоров'я. Бойко Тетяна Валеріївна з учнями 1-Б класу провели дидактичну гру «Обережно, міна!». Савчин Анастасія Тарасівна з учнями 1-В класу вивчили служби допомоги та виконали практичні завдання «Друзі Патрона». Вергелес Олеся Ігорівна та учні 2-В класу повторили правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та виконали навчальний перехід до укриття ліцею. Свобода Ольга Сергіївна спільно з медичним працівником ліцею Даниловою Наталією Валеріївною провели для учнів 2-Б класу практичне заняття «Домедична допомога». На занятті учні закріпили прості правила надання допомоги при опіках, носовій кровотечі та харчовому отруєнні відвідали медичний кабінет ліцею. Лесько Ольга Петрівна з учнями 4-В класу вивчили правила безпечної поведінки під час природного лиха.  Працювали у командах та приймали спільні рішення для збереження життя і здоров'я під час землетрусу, буревію та грози. Бойчук Надія Іванівна та учні 4-Б класу вивчили надзвичайні ситуації техногенного характеру. Дізналися, як діяти під час транспортної аварії, руйнування будівлі, пожежі, вибуху, гідродинамічної аварії. Також «знайшли» гранату та повторили правила про небезпечні знахідки.Гарник Людмила Русланівна з учнями 3-А класу повторили правила безпечної поведінки під час пожежі. Нагадали правила евакуації з приміщення. Переглянули навчальні відео. Безпрозванна Тетяна Сергіївна та учні 3-Б класу вивчили стихійні лиха та правила безпечної поведінки під час повені, цунамі, зливи, засухи. Учні виконали інтерактивні навчальні завдання з цеглинками LEGO. Працювали у командах. Пайчук Наталя Миколаївна провела з учнями 2-А класу квест-гру «Безпека у наших руках». Учні повторили правила безпечної поведінки під час пожежі, снігових заметів та інших природних явищ, що становлять небезпеку. Працювали дружно та злагоджено. Ковалько Інна Борисівна та учні 4-А класу провели дидактичну гру «Надзвичайна  ситуація». Під час гри учні вчилися зберігати своє життя і здоров'я у різних ситуаціях: стихійне лихо, аварія, пожежа. Училися опановувати страх та не панікувати. Учні 1-А класу навчилися захищати органи дихання під час небезпеки. Виконували відповідні практичні вправи. Ми щиро надіємося, що усі знання та дотримання правил безпеки допоможуть зберегти найцінніше - життя та здоров'я!