АВТОБУСНА МАНДРІВКА НА BUSPASS

Дата: 20.09.2023 07:57

Цьогоріч у вересні місто Вінниця відзначає 660-ий День народження. Вінниця - іменинниця! То ж 19 вересня учні 2-А та 4-Б класів побували на  екскурсії по місту. Відбулася чудова автобусна мандрівка на BusPass. Яскравий двоповерховий екскурсійний красень провіз дітей двогодинним маршрутом.Екскурсовод знайомила учнів із пам'ятними місцями, визначними спорудами, туристичними перлинами міста Вінниці. Діти почули цікаві розповіді та історичні факти про заснування міста, про видатних вінничан: архітектора Артинова, лікаря Миколу Пирогова, композитора Миколу Леонтовича, письменника Михайла Коцюбинського та про наших сучасних героїв, іменами яких названі площі та вулиці міста Вінниці.
Чудова осіння погода, весела компанія, яскраві враження та новий досвід від поїздки надовго залишаться у пам'яті всіх учасників мандрівки! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та подорожувати!