Сузір’я талантів

Дата: 29.05.2024 00:37

28 травня у нашій територіальній громаді відбулося грандіозне свято «Сузір’я талантів». Свято талановитих учнів – це особливий день, присвячений вшануванню та підтримці юних обдарованих дітей, які своїми здібностями, творчістю і наполегливою працею вражають та надихають оточуючих. Це свято є важливою подією, яка наголошує на значущості розвитку талантів у молоді та сприяє їхньому подальшому зростанню.  Вітаємо наших учнів та їх наставників, за успіхи у навчанні, творчості, спорті та інших галузях – це результат наполегливої праці, відданості та таланту. Кожне досягнення є свідченням того, що з мріями, зусиллями і підтримкою можна досягти неймовірних висот! Висловлюємо щиру подяку Сергію Сітарському та Олександру Масленнікову за щедру підтримку та внесок у розвиток талановитих учнів нашого ліцею. Ваша допомога є неоціненною і значною мірою сприяє реалізації багатьох важливих ініціатив та проєктів, які допомагають нашим учням розкривати свої здібності та досягати високих результатів!